Nakon ljetne pauze u okviru projekta ERASMUS+ PVEDP
Pred nastupajuću ljetnju pauzu i vrijeme godišnjih odmora, Savez sjedeće odbojke, u sklopu projektne dinamike ERASMUS+ PVEDP, a u cilju razvoja sjedeće odbojke kod ženske populacije, upriličio je radni sastanak i dogovor oko organizacije i odlaska na timski turnir koji će se održati u Podgorici, najvjerovatnije koncem oktobra 2026. godine.
Isti dan 23.06.2026. godine, odrađen je još jedan taktičko-tehnički trening, na kojem su prisustvovali: Sabira Baručija, Hana Čerimić, Sanela Redžić, Minela Hodžić, Arnela Čoloman, Amina Kolić, Nihada Mušija Goralija, voditelj projekta Edo Zekić i koordinator u ekipi Muamer Čerimić.


